Nově nás najdete na adrese Průběžná 19, Hůry. 300m2 a až 150 vystavených vzorků. Přijďte si vybrat.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo Do e-shopu
menu

Měníme zimu v teplo domova.

Stavíme srdce, která pumpují teplo do vašich domovů.

Naše služby
Měníme zimu v teplo domova.

Od 27. 3. nás najdete na novém místě.

300m2 a až 150 vystavených vzorků. Přijďte si vybrat.

Jaké služby jsme schopni poskytnout

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

O realizaci topení se postaráme od A do Z

Pokud nám svěříte projekt jako celek, postaráme se o něj kompletně. Nebudete muset nikoho nahánět, domlouvat další řemeslníky a řešit spoustu problémů. O vše se postaráme a předáme vám hotové dílo.

1.

Osobní schůzka

Sjednáme si osobní schůzku. Na ní projdeme vaše požadavky, tepelnou ztrátu domu, stavební plány a další nutné informace k tomu, abychom navrhli nejvhodnější řešení v poměru cena a výkon.

2.

Příprava rozpočtu

Na vše vám přehledně a transparentně připravíme rozpočet celé stavby. Budete vědět přesně, co za své peníze dostanete. Do poslední desky, do posledního mililitru lepidla. Žádné schovávačky.

3.

Řádná smlouva o dílo

Na vše sepíšeme řádnou smlouvu o dílo. Jasně si společně určíme, co realizujeme, v jakém termínu a za jaké peníze. Bez skrytých hvězdiček a malých písmen na konci dokumentu.

4.

Dovezeme materiál

Na stavbu přivezeme materiál potřebný k realizaci stavby. Materiál si necháváme zaplatit ve chvíli, kdy ho přivezeme a vše si zkontrolujeme. Včetně předávacího protokolu. Vše čistě a jasně.

5.

Provedeme práce

Nemusíte se o nic starat. Vše zařídíme. Nemusíte se domlouvat s dalšími řemeslníky, obkladači, topenáři, elektrikáři, atd. Na vše máme svůj tým nebo si je najmeme a neseme za ně odpovědnost.

6.

Předání stavby

Realizovanou, čistou a uklizenou stavbu vám řádně předáme zpět. Vypracujeme předávací protokol, vše společně vyzkoušíme a projdeme, že je vše tak, jak jsme si dohodli na začátku.

A je to! Můžete začít topit.

Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s našimi techniky, je ideální sjednat si osobní schůzku online. Budete mít jistotu, že v přesně daný moment bude na naší provozovně přítomen technik a vše můžete hned prodiskutovat.

Domuvit si osobní schůzku

rolig logo O nás

Realizujeme krbové obestavby, kompletní topení a montáž krbových kamen. V naší vzorkovně najdete až 150 vystavených vzorků krbových kamen a krbových vložek. Pomůžeme a poradíme vám s výběrem vhodného topného tělesa pro váš dům a v případě zájmu vše navrhneme a realizujeme. Přímo na prodejně jsou vám k dispozici naši technici, kteří vám zodpoví veškeré dotazy. Máme vlastní skladové zásoby kamnařského materiálu ihned k odběru.

Ještě si nejste jistí, co vlastně potřebujete? Domluvte si schůzku s naším technikem. Vyhradí si na vás čas a v klidu tak prodiskutujete vaše možnosti. Schůzku můžete domluvit pohodlně předem.

Adresa

Průběžná 19
Hůry
37371

Otevírací doba

PO-PÁ 9:00 - 12:00 : 13:00 - 17:00
SO Po předchozí domluvě
NE Zavřeno

Ikonka - mapa Kudy k nám?

Kde nás najdete
Parkování přímo u nás ve dvoře.

O nás

Pokud už topíte,
mohlo by se vám hodit

Nezapomínejte, že i když je už vše hotovo a užíváte si i chladné zimy v teple, je potřeba se o topeniště dále starat a udržovat ho v perfektní kondici. Prodloužíte tak jeho životnost o mnoho let.

Potřebujete poradit?