Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo Do e-shopu
menu

Dodací a platební podmínky

V případě, že se rozhodnete nakupovat online na našem e-shopu, můžete využít následující dopravy a platby k dodání a uhrazení objednaného zboží.

Způsoby dopravy

Přepravní společnost PPL

Zboží Vám řádně zabalíme a zašleme pomocí známé přepravní společnosti PPL. Balík Vám tak dorazí na přesně určenou adresu.

Přepravní společnost  DB Schenker/TopTrans

Pokud si u nás vyberete zboží, které bude mít nadstandardní váhu a bude nutné vozidlo s rampou, zabalené zboží na paletě Vám doručí právě přepravní společnosti DB Schenker nebo TopTrans, která se na těžké a velké nakládky specializuje.

Osobní vyzvednutí na prodejně v Hůrách

Zboží Vám řádně zabalíme a připravíme k vyzvednutí na naší kamenné prodejně v Hůrách, která se nachází na adrese Průběžná 19, 37371 Hůry. U prodejny můžete pohodlně zaparkovat přímo ve dvoře.

Způsoby platby

Online platební kartou

Pomocí platební brány ComGate můžete zaplatit bezpečně ihned online pomocí platební karty. Vše se vyřídí do několika minut. V případě platby kartou nečekáme na uhrazení zásilky a předáváme objednané zboží ihned k expedici.

Bankovním převodem

Pokud vsázíte na klasickou platbu pomocí převodu z účtu na účet, je potřeba brát v potaz případné zdržení připsání platby na náš účet. Do té doby se Vaše objednávka nezačne připravovat. Nezapomínejte také, že v případě objednání zboží před víkendem, můžeme obdržet Vaší platbu až po víkendu.

Platba na dobírku

Úhradu Vaší objednávky můžete provést přímo u řidiče dopravní společnosti. A to buď hotově nebo platební kartou. Vždy však důkladně čtěte informace, zda je řidič v dané lokalitě platební terminálem vybaven.

Platba při osobní vyzvednutí

Pokud si zboží vyzvednete na naší prodejně v Hůrách, můžete uhradit Vaší objednávku na místě. A to buď v hotovosti nebo pomocí platební karty.