Od 1.4.2023 nás najdete na nové adrese, Průběžná 19, Hůry. 300m2 prodejní plochy a až 150 vystavených vzorků.

Potřebujete poradit? phone icon +420 792 772 833 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo Do e-shopu
menu

Dodací a platební podmínky

V případě, že se rozhodnete nakupovat online na našem e-shopu, můžete využít následující dopravy a platby k dodání a uhrazení objednaného zboží.

Způsoby dopravy

Přepravní společnost PPL

Zboží Vám řádně zabalíme a zašleme pomocí známé přepravní společnosti PPL. Balík Vám tak dorazí na přesně určenou adresu.

Přepravní společnost  DB Schenker/TopTrans

Pokud si u nás vyberete zboží, které bude mít nadstandardní váhu a bude nutné vozidlo s rampou, zabalené zboží na paletě Vám doručí právě přepravní společnosti DB Schenker nebo TopTrans, která se na těžké a velké nakládky specializuje.

Osobní vyzvednutí na prodejně v Českých Budějovicích

Zboží Vám řádně zabalíme a připravíme k vyzvednutí na naší kamenné prodejně v Českých Budějovicích, která se nachází na adrese Rudolfovská 32/20, České Budějovice, 37001. U prodejny můžete pohodlně zaparkovat přímo ve dvoře. Vjezd je z přímo z Rudolfovské ulice. Vše je označeno přímo u vjezdu do dvora.

Způsoby platby

Online platební kartou

Pomocí platební brány ComGate můžete zaplatit bezpečně ihned online pomocí platební karty. Vše se vyřídí do několika minut. V případě platby kartou nečekáme na uhrazení zásilky a předáváme objednané zboží ihned k expedici.

Bankovním převodem

Pokud vsázíte na klasickou platbu pomocí převodu z účtu na účet, je potřeba brát v potaz případné zdržení připsání platby na náš účet. Do té doby se Vaše objednávka nezačne připravovat. Nezapomínejte také, že v případě objednání zboží před víkendem, můžeme obdržet Vaší platbu až po víkendu.

Platba na dobírku

Úhradu Vaší objednávky můžete provést přímo u řidiče dopravní společnosti. A to buď hotově nebo platební kartou. Vždy však důkladně čtěte informace, zda je řidič v dané lokalitě platební terminálem vybaven.

Platba při osobní vyzvednutí

Pokud si zboží vyzvednete na naší prodejně v Českých Budějovicích, můžete uhradit Vaší objednávku na místě. A to buď v hotovosti nebo pomocí platební karty.