Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo Do e-shopu
menu

O realizaci topení se postaráme od A do Z

Pokud nám svěříte projekt jako celek, postaráme se o něj kompletně. Nebudete muset nikoho nahánět, domlouvat další řemeslníky a řešit spoustu problémů. O vše se postaráme a předáme vám hotové dílo.

1.

Osobní schůzka

Sjednáme si osobní schůzku. Na ní projdeme vaše požadavky, tepelnou ztrátu domu, stavební plány a další nutné informace k tomu, abychom navrhli nejvhodnější řešení v poměru cena a výkon.

2.

Příprava rozpočtu

Na vše vám přehledně a transparentně připravíme rozpočet celé stavby. Budete vědět přesně, co za své peníze dostanete. Do poslední desky, do posledního mililitru lepidla. Žádné schovávačky.

3.

Řádná smlouva o dílo

Na vše sepíšeme řádnou smlouvu o dílo. Jasně si společně určíme, co realizujeme, v jakém termínu a za jaké peníze. Bez skrytých hvězdiček a malých písmen na konci dokumentu.

4.

Dovezeme materiál

Na stavbu přivezeme materiál potřebný k realizaci stavby. Materiál si necháváme zaplatit ve chvíli, kdy ho přivezeme a vše si zkontrolujeme. Včetně předávacího protokolu. Vše čistě a jasně.

5.

Provedeme práce

Nemusíte se o nic starat. Vše zařídíme. Nemusíte se domlouvat s dalšími řemeslníky, obkladači, topenáři, elektrikáři, atd. Na vše máme svůj tým nebo si je najmeme a neseme za ně odpovědnost.

6.

Předání stavby

Realizovanou, čistou a uklizenou stavbu vám řádně předáme zpět. Vypracujeme předávací protokol, vše společně vyzkoušíme a projdeme, že je vše tak, jak jsme si dohodli na začátku.

A je to! Můžete začít topit.

Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s našimi techniky, je ideální sjednat si osobní schůzku online. Budete mít jistotu, že v přesně daný moment bude na naší provozovně přítomen technik a vše můžete hned prodiskutovat.

Domuvit si osobní schůzku