Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Hearth – FOCCO

Krbová kamna vám v případě zájmu namontujeme a zapojíme. Vše ukážeme a společně prvně zatopíme.

Almeva East Europe Hearth – FOCCO

Výrobce: Almeva East Europe
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Dobu dodání konkrétního produktu Vám sdělíme na dotaz. V tuto chvíli se řada výrobců potýká se značnými problémy s dodávkami surového materiálu.

Ikonka - výkon

Možnost regulace výkonu od 4 - 6,5 kW

ikonka - graf

Účinnost hoření topeniště je 80,7%

Na objednávku

Cena: 55 539 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Krbová kamna FOCCO mají unikátní eliptický tvar. Univerzální krbová kamna jsou vhodná do jakéhokoli interiéru s možností umístění do středu místnosti. Patří mezi designově navržený produkt. Proto vás mimo jejich tvaru nadchne elegantní skrytá integrovaná klika. K jednoduchému ovládání kamen pomáhá samozavírání dveří s dvouzámkovým uzavíráním, které zaručuje lepší těsnost a dokonalejší proces spalování při hoření. Jsou vybavena unikátním ovládacím systémem Airbox. Pomocí jediné páčky lze ovládat jak primární, tak i sekundární vzduch. Vhodné pro nízkoenergetické domy. Mají bílá žárobetonová vyzdívka ve spalovací komoře, na povrchu kamen použita speciální nekouřivá barva, jednopáčkové ovládání primárního a sekundárního vzduchu, celolitinový rošt a 5 letou záruku.

Detailní parametry produktu

  • Výška: 1020 mm
  • Šířka: 537 mm
  • Hloubka: 413 mm
  • Hmotnost: 120 kg
  • Průměr kouřovodu: 150 mm
  • Provozní tah: 12 Pa
  • Max. délka polene: 350 mm
  • Průměr CPV: 100 mm

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.