Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Základová malta Universal Super Rath

Základová malta Universal Super Rath

Výrobce: Rath
Parametry: Zobrazit parametry
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání od 5 do 14 dnů. Přesný termín Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 1 244 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Oblíbená malta značky RATH s unikátní hydraulicko-keramickou vazbou je ideální volbou pro konstrukci ohnišť, komínových tahů a plášťů akumulačních kamen a to jak s, tak bez vzduchové mezery. Tato malta, navržená pro přímý kontakt s ohněm, je perfektní pro výstavbu sporáků, otevřených krbů, ale také pro efektivní lepení kachlů, plášťů krbů a kamen. Dále je vhodná pro
armování konstrukcí a jako podkladová vrstva před aplikací hliněných omítek, což z ní činí univerzální řešení pro širokou škálu použití.

Detailní parametry produktu

  • Teplota použití: do 1000 °C
  • Zrnitost : 0-1 mm
  • Spotřeba vody: 5,5 l / 25 kg
  • Hmotnost: 25 kg
  • Doba zpracovatelnosti: 64 min
  • Síla spáry: 3 - 40 mm
  • Počet ks na paletě: 40 ks

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.