Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Hearth – SCINTILLA GLASS

Krbová kamna vám v případě zájmu namontujeme a zapojíme. Vše ukážeme a společně prvně zatopíme.

Almeva East Europe Hearth – SCINTILLA GLASS

Výrobce: Almeva East Europe
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Dobu dodání konkrétního produktu Vám sdělíme na dotaz. V tuto chvíli se řada výrobců potýká se značnými problémy s dodávkami surového materiálu.

Ikonka - výkon

Možnost regulace výkonu od 5 - 7 kW

ikonka - graf

Účinnost hoření topeniště je 81,4%

Na objednávku

Cena: 75 577 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Univerzální krbová kamna jsou vhodná do jakéhokoli interiéru s možností umístění do středu místnosti. Vzhledem k jejich vlastnostem je jejich použití ideální do nízkoenergetických domů na kusové dřevo avdřevěné brikety. Mají kruhový půdorys a výraznou skleněnou
čelní plochu, výsuvná šuplíková dvířka s integrovaným černým sklem, skrytá integrovaná klika, nebo samozavírací systém dveří. Vytopí cca 200 m3 – platí pro běžně zateplený bungalov. Jsou vybavena unikátním ovládacím systémem Airbox. Pomocí jediné páčky lze ovládat jak primární, tak i sekundární vzduch. Výhody: Kamna mohou být použita v nízkoenergetických domech. Bílá žárobetonová vyzdívka ve spalovací komoře. Elegantně integrovaná klika dveří. Samozavírací systém dveří. Dvouzámkové uzavírání dveří pro dosažení lepší těsnosti. Záruka 5 let.

Detailní parametry produktu

  • Výška: 1209 mm
  • Šířka: 484 mm
  • Hloubka: 484 mm
  • Hmotnost: 130 kg
  • Průměr kouřovodu: 150 mm
  • Provozní tah: 12 Pa
  • Max. délka polene: 400 mm
  • Průměr CPV: 100 mm

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.