Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Barevný pigment pro Decostone 20 kg, Břidlice 10, TP IV Dracholin

DRACHOLIN MEISTER Barevný pigment pro Decostone 20 kg, Břidlice 10, TP IV Dracholin

Výrobce: DRACHOLIN MEISTER
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání zhruba do 14 dnů. Přesný termín Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 3 381 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Pro barevné tónování minerálních suchých omítek, např. MEISTER Decostone. Bílá omítka se dodává s příslušným množstvím barevného pigmentu a omítka se barví na místě pomocí sáčků s barvami.

Z kombinací kreativních technik vyplývají zajímavé efekty s noblesním charakterem. Různorodost designu je velká. Od matných povrchů nebo matných s mírným leskem, půvabných, vzdušných až po kovový lesk. Ať už se jedná o živoucí nebo pokojný vzhled, barevné nebo jednobarevné provedení, rozmanitosti designu se meze nekladou. Všechny výrobky mají minerální strukturu a jsou ideální pro biologii staveb. Následovně jsou zobrazeny některé možné povrchové designy.
Případné barevné odchylky od původních barevných vzorků jsou způsobeny technologií tisku a neopravňují k pozdější reklamaci. Doporučujeme odebrat vzorky předem, protože vzhled velmi závisí na „rukopisu“ příslušného zpracovatele.

Detailní parametry produktu

  • Teplota použití: do 140 °C
  • Objem (dle pigmentu): 10 – 1000 g
  • Spotřeba: Sáček s barvou pro tónování 1 sáčku suché omítky

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.