Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
MEISTER Decostone fine bílý 20 kg Dracholin

DRACHOLIN MEISTER MEISTER Decostone fine bílý 20 kg Dracholin

Výrobce: DRACHOLIN MEISTER
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání zhruba do 14 dnů. Přesný termín Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 5 844 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Kreativní technika omítání pro vysoce kvalitní a přirozeně vypadající povrchy v interiéru. Jemný, vyhlazený až mírně strukturovaný a matný až hedvábně matný povrch. Barevný odstín: bílá. Tónování pomocí sáčků s barvami, které najdete v kategorii designových omítek.

Z kombinací kreativních technik vyplývají zajímavé efekty s noblesním charakterem. Různorodost designu je velká. Od matných povrchů nebo matných s mírným leskem, půvabných, vzdušných až po kovový lesk. Ať už se jedná o živoucí nebo pokojný vzhled, barevné nebo jednobarevné provedení, rozmanitosti designu se meze nekladou. Všechny výrobky mají minerální strukturu a jsou ideální pro biologii staveb. Následovně jsou zobrazeny některé možné povrchové designy.
Případné barevné odchylky od původních barevných vzorků jsou způsobeny technologií tisku a neopravňují k pozdější reklamaci. Doporučujeme odebrat vzorky předem, protože vzhled velmi závisí na „rukopisu“ příslušného zpracovatele.

Detailní parametry produktu

  • Zrnitost : 0-0,5 mm
  • Spotřeba podle tloušťky nánosu: cca 1,0-2,0 kg/m2
  • Teplota použití: do 100 °C
  • Hmotnost: 20 kg

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.