Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
SEDNA

Společnost Defro si dovoluje nabídnout prodlouženou záruku 5 let na produkty a 2 letou záruku na keramické topeniště, díky poctivému a preciznímu zpracování.

Defro Home SEDNA

Výrobce: Defro Home
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Defro Home je zhruba do 2 měsíců. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Ikonka - výkon

Možnost regulace výkonu od 3,6 - 10,8 kW

ikonka - graf

Účinnost hoření topeniště je 81,1%

Vyberte variantu
 • Světlá keramika
 • Černá keramika
Cena: 47 203 Kč vč. DPH

Popis produktu

Krbová kamna SEDNA jsou ideálním řešením pro prostory s omezeným místem. Díky inovativnímu
designu a použití originálního krytu je možné kamna bezpečně umístit pouze 8 cm od hořlavé stěny. Velká spalovací komora, vyložená odolným keramitonem, poskytuje široký a krásný výhled na plameny. Válcovitý tvar s velkým moderním prosklením, disponují vysokou účinností A+, dokonale se hodí jako ekonomické lokální přitápění i do starších domů, systém přívodu vzduchu pro spalování Multiflow, dvousložková vysokoteplotní barva zajistí jejich stálost po dlouhé roky užívání. Spalovací komora (žárobetony) je zpevněna speciální ocelovou armaturou, která nepraská a je odolná tepelným šokům. Centrální přívod vzduchu možno napojit ze zadní nebo spodní části kamen a možnost horního i zadního odkouření.

Varianty provedení: Černá barva korpusu a světlá keramika (standardní provedení), za příplatek možnost černé keramiky topeniště.

Detailní parametry produktu

 • Výška: 969 mm
 • Šířka: 828 mm
 • Hloubka: 449 mm
 • Hmotnost: 143 kg
 • Průměr kouřovodu: 150 mm
 • Průměr hrdla přívodu vzduchu: 125 mm
 • Provozní tah: 12±2 Pa
 • Maximální délka polene: 500 mm
 • Teplota spalin: 249 °C

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.