Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Rohož keramická BIO SUPERWOOL Plus tl. 25mm – 1000x610x25mm Insulfrax

Rohož keramická BIO SUPERWOOL Plus tl. 25mm – 1000x610x25mm Insulfrax

Výrobce: Silaterm
Parametry: Zobrazit parametry
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání zhruba do 14 dnů. Přesný termín Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 505 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Izolační rohož slouží k odizolování těžko dostupných míst, kde se nedá použít deska. Materiál, který je snadno manipulovatelný a dostanete ho opravdu kamkoliv. Vhodné pro izolaci komínů, různých částí uvnitř krbové obestavby, uvnitř kachlových kamen, tepelného výměníku u krbových vložek, kouřovodů a elektrického vedení. Na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je karcinogenní. INSULFRAX je zdravotně nezávadný. Může se používat ve vnitřních prostorách krbu, kde dochází k cirkulaci a ohřívání vzduchu.
Uvedená cena za 1 bm, 1 bm = 0,610 m2.

Detailní parametry produktu

  • Délka role: 7,32 bm
  • Šířka role: 610 mm
  • Tloušťka: 25 mm
  • Objemová hmotnost: 128 kg/m3
  • Teplota použití: 1200 °C

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.