Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Plech pod kamna seříznutý čtverec 100/100cm tl. 1,8mm Ofenprofi

Plech pod kamna seříznutý čtverec 100/100cm tl. 1,8mm Ofenprofi

Výrobce: Ofenprofi
Parametry: Zobrazit parametry
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Ofenprofi je týden až 2 týdny. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Typ dopravy: Paletová doprava

KAMNÁŘSKÝ MATERIÁL (např. izolační desky, cihly, šamoty, římsy apod.), PLECHY a SKLA z důvodů křehkosti a špatných zkušeností s balíkovou přepravou, zasíláme za příplatek pouze paletovou přepravou.

Na objednávku

Cena: 2 700 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Plech pod kamna G2 – seříznutý čtverec 100/100 cm, o síle 1,8 mm. Tento plech je oboustranně lakován černou barvou a následně je lak vypálen v peci. Kompletní rozměry naleznete v obrázku.

Detailní parametry produktu

  • Rozměr: 10x100 cm
  • Tloušťka: 1,8 mm

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.