Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Plech pod kamna půloblouk 80/90cm tl. 2mm Stahl System

Plech pod kamna půloblouk 80/90cm tl. 2mm Stahl System

Výrobce: Stahl system
Parametry: Zobrazit parametry
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Stahl je 2 až 4 týdny. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Typ dopravy: Paletová doprava

KAMNÁŘSKÝ MATERIÁL (např. izolační desky, cihly, šamoty, římsy apod.), PLECHY, SKLA, AKU SADY z důvodů křehkosti a špatných zkušeností s balíkovou přepravou, zasíláme za příplatek pouze paletovou přepravou.

Na objednávku

Cena: 1 999 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Kvalitní plech pod kamna – půloblouk 80/90 cm, o síle 2 mm. Má vysoce kvalitní nástřik černou dvousložkovou barvou – teplotně vysoce odolnou.

Detailní parametry produktu

  • Rozměr: 80x90 cm
  • Tloušťka: 2 mm

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.