Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
MEISTER PREMIUM classic bílý 20 Kg Dracholin

DRACHOLIN MEISTER MEISTER PREMIUM classic bílý 20 Kg Dracholin

Výrobce: DRACHOLIN MEISTER
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání zhruba do 14 dnů. Přesný termín Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 1 948 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Zušlechtěná minerální suchá malta na silikátové bázi se zrny bílého mramoru. Kamna můžete omítnout během jednoho dne. Lze ji ihned plstit latexovým plstěným kotoučem. Základní a strukturální omítka v jednom. Také pro dekorativní úpravu povrchu pro omítaná kamna, topné krby, stěnová desková vytápění, otevřené krby v interiéru. Barevný odstín: bílá, k této základní barvě je možné zakoupit barevné pigmenty, které najdete v kategorii designových omítek.

Z kombinací kreativních technik vyplývají zajímavé efekty s noblesním charakterem. Různorodost designu je velká. Od matných povrchů nebo matných s mírným leskem, půvabných, vzdušných až po kovový lesk. Ať už se jedná o živoucí nebo pokojný vzhled, barevné nebo jednobarevné provedení, rozmanitosti designu se meze nekladou. Všechny výrobky mají minerální strukturu a jsou ideální pro biologii staveb. Následovně jsou zobrazeny některé možné povrchové designy.
Případné barevné odchylky od původních barevných vzorků jsou způsobeny technologií tisku a neopravňují k pozdější reklamaci. Doporučujeme odebrat vzorky předem, protože vzhled velmi závisí na „rukopisu“ příslušného zpracovatele.

Detailní parametry produktu

  • Zrnitost : 1 mm
  • Spotřeba: Použití jako strukturovaná omítka: 2 kg/m2
  • Spotřeba: U tloušťky nánosu 5 mm: 6 kg/m2
  • Teplota použití: do 140 °C
  • Hmotnost: 20 kg

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.