Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Kamnářská hlína MM jíl 30 kg Seeif Ceramic

Kamnářská hlína MM jíl 30 kg Seeif Ceramic

Výrobce: Seeif Ceramic
Parametry: Zobrazit parametry
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání zhruba do 14 dnů. Přesný termín Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 857 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Kamnářská hlína MM je dlouhá léta kamnáři osvědčená surovina (sypká směs) pro výrobu základní kamnářské malty s keramickou vazbou. Pro teploty nižší než 550 °C použijte jako ostřivo křemičitý
písek. Pokud malta bude v přímém kontaktu s ohněm, nebo teploty přesáhnou 550 °C, ostřete zásadně již přepáleným keramickým střepem vhodné frakce. Kamnářskou hlínu MM v žádném případě nepoužívejte neostřenou. Požadovaný poměr pro ostření se liší v závislosti na velikosti frakce, zrnitostní křivce a typu ostřiva (lomený-plavený). Takto upravenou směs nepoužívejte v exteriéru. Malta je zpětně rozebíratelná. Při tuhnutí nedochází k chemické změně směsi. Ta nastává po překročení cca 800 °C, kdy se aktivují procesy keramické vazby. Malta musí být uskladněna v suchých a krytých skladech.

Detailní parametry produktu

  • Hmotnost: 30,0 kg
  • Počet ks na paletě: 18 ks
  • Teplota použití: 550 - 800 °C
  • Jemnost jílu pod sítem 1,00 mm (za sucha): min. 93 %
  • Vlhkost: max 8 %
  • Ztráta žíháním: 9 - 12 %
  • Al2O3: 27–30 %
  • Fe2O3: max. 2,7
  • TiO2: max. 2,6

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.