
Krbové obestavby
Realizace krbové obestavby.
Nově nás najdete na adrese Průběžná 19, Hůry. 300m2 a až 150 vystavených vzorků. Přijďte si vybrat.
Výrobce: |
![]() |
Parametry: | Zobrazit parametry |
Technický list: | Zobrazit soubory ke stažení |
Dostupnost: |
Na objednávku
Doba dodání produktů Defro Heat je zhruba do 2 měsíců. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat. |
Možnost regulace výkonu od 29,5 - 98,1 kW
Spotřeba pelet při optimálním hoření je 21,5 Kg / hod
Účinnost hoření topeniště je 89,1 - 91,5%
Na objednávku
Vzhledem k mimořádné situaci na trhu a aktuálně dlouhým dodacím lhůtám může dojít k navýšení ceny u Vámi objednaného produktu. V případě, že se tak stane, budeme Vás před dodáním o nové ceně informovat. Pokud s novou cenou nebudete souhlasit, bude vaše objednávka stornována.
Průmyslový kotel na pelety EKOPELL MAX, zhotovený z vysokojakostních atestovaných ocelových plechů. 4 roky záruky na těsnost tepelného výměníku, 2 roky na ostatní součástí a správnou funkci kotle. Obsluha 4 čerpadel (ÚT, TUV, 1 čerpadlo – dodatečný výstup.) Funkce PID. Program týdenního provozu a ovládání podle počasí. Náhled a změna parametrů hlavního ovladače ON-LINE přes zabudovaný internetový modul s rozhraním RJ-45. Možnost připojení pokojového regulátoru – varianta za příplatek. varianta za příplatek 2 směšovacích ventilů pomocí modulů (I-1, I-1M). Průběh spalování a kontrola práce zařízení se uskutečňuje pomocí elektronického regulátoru, bezpečnostní omezovač teploty v případě zvýšení tepl. v kotli 95 °C, vybavený automatický náporový zapalovač, systém automatického hašení vodou STRAŻAK II (HASIČ II) – jako zabezpečení proti zpětnému prošlehnutí plamene do soustavy přívodu paliva. Je vybaven držáky usnadňující nakládku zvedacím zařízením. Bezproblémové provozování kotle garantuje používání pelet s příslušnou kvalitou a granulací.
Další parametry a informace najdete na stránkách výrobce
Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.
Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a společně ověříme, že je vše správně.
Rádi vám poradíme s výběrem.