Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Akumulační sada pro designový krb Romotop (AKKUM CARA 02)

Akumulační sada pro designový krb Romotop (AKKUM CARA 02)

Výrobce: Romotop
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Romotop je 4 až 6 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání produktu Vám sdělíme na dotaz.

Na objednávku

Cena: 9 643 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Speciální akumulační tvarovky ROMOTOP, kterými lze doplnit designový krb v prostoru nad spalovací komorou. Touto „masou“ akumulačních prvků prodloužíte vyzařování tepla z designového krbu až na 5 hodiny. Hmotnost akumulační sady 66 kg.

Toto příslušenství je určeno pro:

Detailní parametry produktu

  • Výška: 623 mm
  • Šířka: 386 mm
  • Hloubka: 225 mm
  • Hmotnost akumulační sady : 66 kg

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.