Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Vyrovnávací nádrž BMS 200 l

Mareli Systems Vyrovnávací nádrž BMS 200 l

Výrobce: Mareli Systems
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Mareli Systems je od 4 do 8 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 15 292 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Válcová vyrovnávací nádrž Mareli Systems BMS 200 l je určena pro montáž pouze podlahu. Používá se jako vyrovnávací nádrž v topných zařízeních. Může být použita i k shromážďování ohřáté nebo chlazené teplonosné kapaliny vyrobené tepelným čerpadlem. Hydraulické vyrovnání slouží jako baterie i jako hydraulický spínač, který zabraňuje častému zapínání a vypínání tepelného čerpadla.

 

 

Detailní parametry produktu

  • Průměr nádrže: 480 - 550 mm
  • Výška nádrže: 1270 mm
  • Objem nádrže: 200 l
  • Maximální povolený tlak: 3 bar
  • Hmotnost: 56 kg
  • Provozní teplota: 6 - 95 °C
  • Boční vývody : 8x 6/4" a 1x 1/2"
  • Horní vývody : 1x 1/2"

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.