Objednávky na skladové zboží přijaté do 13.12. budou odeslány ještě v letošním roce. Objednávky přijaté po tomto datu budou expedovány až po 8. 1. 2024. Od 21. 12. 2023 do 7. 1. 2024 je naše prodejna uzavřena, objednávky však přijímáme i během celé této doby. Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům krásné svátky.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Akumulační nádrž BMS 100 l

Mareli Systems Akumulační nádrž BMS 100 l

Výrobce: Mareli Systems
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Mareli Systems je od 4 do 8 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 11 613 Kč vč. DPH
Poptat

Vzhledem k mimořádné situaci na trhu a aktuálně dlouhým dodacím lhůtám může dojít k navýšení ceny u Vámi objednaného produktu. V případě, že se tak stane, budeme Vás před dodáním o nové ceně informovat. Pokud s novou cenou nebudete souhlasit, bude vaše objednávka stornována.

Popis produktu

Válcová akumulační nádrž Mareli Systems BMS 100 l je určena pro montáž na stěnu i na podlahu. Součástí balení jsou nohy a držák na stěnu. Je určena ke shromážďování ohřáté nebo chlazené teplonosné kapaliny vyrobené tepelným čerpadlem. Navíc může být použita jako vyrovnávací nádrž v topných zařízeních. Hydraulické vyrovnání slouží jako baterie i jako hydraulický spínač, který zabraňuje častému zapínání a vypínání tepelného čerpadla.

 

Detailní parametry produktu

  • Průměr nádrže: 400 - 470 mm
  • Výška nádrže: 930 mm
  • Objem nádrže: 100 l
  • Maximální povolený tlak: 3 bar
  • Hmotnost: 30 kg
  • Provozní teplota: 6 - 95 °C
  • Boční vývody : 7x 6/4" a 1x 1/2"
  • Horní vývody : 1x 1/2"

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.