Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Wifi modul PWFMDD200 LG

Wifi modul PWFMDD200 LG

Výrobce: LG Electronics
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů LG je 1 až 4 měsíce. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 4 200 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Wifi modul LG PWFMDD200 je určen pro ovládání klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel přes mobilní telefon Android nebo iOS. Po stažení aplikace získáte přístup ke klimatizační jednotce nebo tepelnému čerpadlu odkudkoliv na světě. Aplikace je dostupná v českém jazyce. Mobilní aplikace vyžaduje Android 4.1 nebo vyšší, iPhone iOS 9.0 nebo vyšší.

Aplikace podporuje následující funkce: Zapnutí – Vypnutí/ Nastavení otáček ventilátoru/ Přepínání provozních režimů (chlazení – topení – odvlhčování)/Ovládání lopatek výstupu vzduchu/Skutečná – nastavená teplota/Rezervace (týdenní program, spánek)/Řízení filtrů – upozorní na nutnou údržbu

Kompatibilita: Tepelná čerpadla LG Therma V (všechny aktuální modely split i monoblok) a Klimatizační jednotky LG – kazetové, kanálové (všechny aktuální modely)

 

Detailní parametry produktu

  • Rozměry: 601x1812x685 mm
  • Komunikační frekvence: 2,4 GHz
  • Bezdrátové standardy: IEEE 802,11 b/g/n

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.