Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
WIFI modul černá etiketa

La Nordica WIFI modul černá etiketa

Výrobce: La Nordica
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů La Nordica je 2 až 6 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání produktu Vám sdělíme na dotaz.

Na objednávku

Cena: 7 790 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android). Modul dálkového ovládání přes WiFi systém. Zařízení využívá internet místnosti, kde je umístěno a připojuje přes aplikaci TOTAL CONTROL 2.0 – je to aplikace pro chytré telefony a tablety, které vám umožní sledovat a ovládat peletové produkty v reálném čase, i když jste mimo domov, pokud je k dispozici připojení k internetu. Bezplatným stažením verze kompatibilní s vaším produktem v internetových obchodech přeměníte své mobilní zařízení na inovativní platformu pro ovládání a řízení vašeho topného systému.

Modul černý je pro novější modely kamen: Amika, Costanza Idro, Marilena Plus AD, Terry Plus, Debby, Dahiana Plus VFS, Dahiana VFS, Lucia, Lucia Plus, Teorema, Teorema Plus, Angela Evo, Angela Plus Evo, Teodora Evo, Raffaella Idro H15, Raffaella Idro H18, Iside Idro H15, Isidora Idro H16, Isidora Idro H20, Isidora Idro H23 5.0, Guenda Idro, Rosanna Idro, Gabriella Plus, Sinfony, Pamela, Klaudia, Klaudia Plus, Souvenir Evo, Souvenir Lux Evo, Mietta Evo, Ketty Evo 2.0Serafina Evo, Moira Evo, Annabella AD Evo, Giusy Evo 2.0, Giusy Plus Evo 2.0.

 

 

Detailní parametry produktu

  • Typ modulu: černá etiketa
  • Požadovaná aplikace: Total Control 2.0

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.