Využijte nejjednodušší systém ekologického vytápění. Dopřejte si čisté a účinné vytápění s bezúdržbovým provozem. Pomůžeme vám se získáním a vyřízením dotace. Pořiďte si peletová kamna nebo peletový kotel a získejte dotaci až 140 000 Kč.  

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
WIFI modul bílá etiketa

La Nordica WIFI modul bílá etiketa

Výrobce: La Nordica
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů La Nordica je 2 až 6 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání produktu Vám sdělíme na dotaz.

Na objednávku

Cena: 7 790 Kč vč. DPH
Poptat

Popis produktu

Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android). Modul dálkového ovládání přes WiFi systém. Zařízení využívá internet místnosti, kde je umístěno a připojuje přes aplikaci TOTAL CONTROL – je to aplikace pro chytré telefony a tablety, které vám umožní sledovat a ovládat peletové produkty v reálném čase, i když jste mimo domov, pokud je k dispozici připojení k internetu. Bezplatným stažením verze kompatibilní s vaším produktem v internetových obchodech přeměníte své mobilní zařízení na inovativní platformu pro ovládání a řízení vašeho topného systému.

Modul bílý je pro starší modely kamen: Luisella, Virna Idro, Diadema Idro Evo.

 

 

Detailní parametry produktu

  • Typ modulu: bílá etiketa
  • Požadovaná aplikace: Total Control

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.