Objednávky na skladové zboží přijaté do 13.12. budou odeslány ještě v letošním roce. Objednávky přijaté po tomto datu budou expedovány až po 8. 1. 2024. Od 21. 12. 2023 do 7. 1. 2024 je naše prodejna uzavřena, objednávky však přijímáme i během celé této doby. Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům krásné svátky.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
WIFI modul 4HEAT

Mareli Systems WIFI modul 4HEAT

Výrobce: Mareli Systems
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Mareli Systems je od 4 do 8 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Na objednávku

Cena: 3 234 Kč vč. DPH
Poptat

Vzhledem k mimořádné situaci na trhu a aktuálně dlouhým dodacím lhůtám může dojít k navýšení ceny u Vámi objednaného produktu. V případě, že se tak stane, budeme Vás před dodáním o nové ceně informovat. Pokud s novou cenou nebudete souhlasit, bude vaše objednávka stornována.

Popis produktu

WIFI modul 4HEAT je hardwarové zařízení, které propojuje řídicí desku s místním wi-fi routerem. Prostřednictvím WiFi modulu a aplikace „4HEAT“, která je podporována na platformách Android i iOS, mohou uživatelé komunikovat s topným systémem. Může také nahradit fyzický ovladač, nastavení se přizpůsobit podle potřeb zákazníka. Aplikace, kterou se modul ovládá na telefonu, je k dispozici pouze v angličtině nebo slovenštině.

Připojení k modulu 4HEAT může probíhat dvěma způsoby:
MÍSTNÍ: modul 4HEAT a chytrý telefon jsou připojeny ke stejné síti WiFi.
VZDÁLENÉ: chytrý telefon je připojen k modulu 4HEAT prostřednictvím datové sítě poskytované
vlastním telefonním operátorem uživatele nebo prostřednictvím jiné sítě WiFi.

 

 

Detailní parametry produktu

  • Rozměr modulu: 70x70 mm
  • Hloubka modulu: 20 mm
  • Komunikační porty: RS232/RS485
  • Zdroj napájení: 5 V
  • Teplotní rozsah: -20 až + 60 °C

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.