Objednávky na skladové zboží přijaté do 13.12. budou odeslány ještě v letošním roce. Objednávky přijaté po tomto datu budou expedovány až po 8. 1. 2024. Od 21. 12. 2023 do 7. 1. 2024 je naše prodejna uzavřena, objednávky však přijímáme i během celé této doby. Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům krásné svátky.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Tepelné čerpadlo RubynoR FGS10MB 10 kW

Tepelné čerpadlo vám v případě zájmu namontujeme a zapojíme. Vše ukážeme a případně pomůžeme i s dotacemi.

Mareli Systems Tepelné čerpadlo RubynoR FGS10MB 10 kW

Výrobce: Mareli Systems
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání produktů Mareli Systems je od 4 do 8 týdnů. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu. Přesný termín dodání Vám sdělíme po objednání zboží nebo nás můžete kontaktovat.

Ikonka - výkon

Možnost regulace výkonu od 2,12 - 10,7 kW

ikonka - graf

Účinnost hoření topeniště je 140,13 - 190,42%

Na objednávku

Cena: 156 661 Kč vč. DPH
Poptat

Vzhledem k mimořádné situaci na trhu a aktuálně dlouhým dodacím lhůtám může dojít k navýšení ceny u Vámi objednaného produktu. V případě, že se tak stane, budeme Vás před dodáním o nové ceně informovat. Pokud s novou cenou nebudete souhlasit, bude vaše objednávka stornována.

Popis produktu

Tepelné čerpadlo vzduch-voda typu monoblok, je speciálně vyvinuto s nejmodernější technologií tepelných čerpadel a moderním designem, aby splňovalo přísné požadavky na účinnost, stabilitu a tichost. Má energetický štítek A+++, tím je jednotka v současnosti energeticky nejúčinnější a může zákazníkům výrazně snížit účty za energii. Nové chladivo R32 pomáhá tepelným čerpadlům fungovat čistěji a efektivněji, což má méně škodlivých účinků na atmosféru s nižšími emisemi. Multifunkčně je schopno zajistit teplou vodu/vytápění domu/chlazení domu. Uvedená cena za kompletní set – jednotka tepelného čerpadla, 100 l akumulační nádrž a stojan pro montáž na stěnu nebo zem.

 

Detailní parametry produktu

 • Výška: 910 mm
 • Šířka : 1165 mm
 • Hloubka : 465 mm
 • Hmotnost venkovní jednotky: 120 kg
 • Chladivo : R32
 • Chladící výkon: 10,0 kW
 • Třída energetické účinnosti : A+++
 • Rozsah teplot topného systému: do 55 °C
 • Provozní teplota: -25°C / + 45°C
 • Tlak vody: 29 kPa
 • Akustický výkon: 59 dB
 • Napětí: 230 V / 50 Hz / 1 Ph

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.