Objednávky na skladové zboží přijaté do 13.12. budou odeslány ještě v letošním roce. Objednávky přijaté po tomto datu budou expedovány až po 8. 1. 2024. Od 21. 12. 2023 do 7. 1. 2024 je naše prodejna uzavřena, objednávky však přijímáme i během celé této doby. Děkujeme za pochopení a přejeme všem našim zákazníkům krásné svátky.

Potřebujete poradit? phone icon +420 383 133 109 mail icon obchod@rolig.cz
rolig logo
menu
Akumulační sada zadní Mammoth Romotop (AKKUM SOL 01)

Krbová kamna Romotop Akumulační sada zadní Mammoth Romotop (AKKUM SOL 01)

Výrobce: Krbová kamna Romotop
Parametry: Zobrazit parametry
Technický list: Zobrazit soubory ke stažení
Dostupnost: Na objednávku

Doba dodání krbových kamen Romotop je 6 až 9 měsíců. Vždy záleží na konkrétním stavu výroby a vybraném modelu kamen. Přesný termín dodání produktu Vám sdělíme na dotaz. V tuto chvíli se řada výrobců potýká se značnými problémy s dodávkami surového materiálu.

Na objednávku

Cena: 4 223 Kč vč. DPH
Poptat

Vzhledem k mimořádné situaci na trhu a aktuálně dlouhým dodacím lhůtám může dojít k navýšení ceny u Vámi objednaného produktu. V případě, že se tak stane, budeme Vás před dodáním o nové ceně informovat. Pokud s novou cenou nebudete souhlasit, bude vaše objednávka stornována.

Popis produktu

Kachlový krb může být doplněn speciálními akumulačními tvarovkami ROMOTOP. Vkládají se do prostoru za spalovací komoru. Během hoření akumulace neustále pohlcuje tepelnou energii a zároveň ji uvolňuje do svého okolí. Tento proces vyzařování tepla může trvat několik hodin po vyhasnutí plamene. Sada obsahuje 5 ks akumulačních tvarovek.

Toto příslušenství je určeno pro:
 • SOLID F 01 keramika – kachlový akumulační krb
 • SOLID L keramika – kachlový rohový akumulační krb
 • SOLID R keramika – kachlový rohový akumulační krb
 • BARACCA 10 keramika – kachlový akumulační krb
 • BARACCA 10 s kobkou – kachlový akumulační krb
 • BARACCA 11 keramika – kachlový akumulační krb
 • BARACCA 11 s kobkou – kachlový akumulační krb

Detailní parametry produktu

 • Výška: 806 mm
 • Šířka: 450 mm
 • Hloubka: 50 mm
 • Hmotnost akumulační sady : 54 kg

Další parametry a informace najdete na stránkách výrobce

Dokážeme zajistit kompletní realizaci

Nejen prodej samotného topného tělesa, ale i kompletní příprava, projektová dokumentace a samotná realizace. S tím se na nás jako na partnera můžete spolehnout. Vše zařídíme a za vše si ručíme.

Jste si jistí
výběrem topeniště?

Produkt vám nechceme pouze prodat, ale ověřit, že jste zvolili to správné topné těleso. Zda jste si správně spočítali potřebný výkon k vytápění, ale ne k přetápění. Jestli máte dostatečně silné komínové těleso a mnoho dalších parametrů. Raději se u nás zastavte a  společně ověříme, že je vše správně.

Rádi vám poradíme s výběrem.